Персонал

Команда досвідчених фахівців

директор Веселівського психоневрологічного інтернату

директор

Надточій Олександр Сергійович

Очолює установу з 2010 року. За цей час довів, що запорукою якісної роботи інтернату є чітка колективна праця.

Правильна кадрова політика, якої дотримується Олександр Сергійович, є основою якісної роботи всіх служб інтернату, дозволяє підтримувати зв’язок з місцевими органами влади, громадськими організаціями та підприємствами. Реконструкція та будівництво господарських і житлових приміщень, благоустрій території, майстерні, підсобне господарство, транспорт, паливо, їжа, ліки, медичне обладнання. І це тільки частина питань, якими займається директор Веселівського психоневрологічного інтернату.

Колектив

Веселівський психоневрологічний інтернат — це комплексний кваліфікований догляд за психічно хворими людьми. Перебування у психоневрологічному інтернаті обов’язково передбачає лікування та реабілітацію психічно хворих. Ми створили умови, в яких кожен пацієнт почувається максимально безпечно та затишно. Кваліфікований медичний і санітарний персонал інтернату забезпечує постійний професійний догляд. В нашому інтернаті створені умови наближені до домашніх.

зам директора Веселівського психоневрологічного інтернату

Єрещенко Вадим Ігорович

Заступник директора з надання соціальних послуг

Здійснює роботу з отримувачами соціальних послуг.

Завідувач медичного відділення Веселівського психоневрологічного інтернату

Ємець Євген Миколайович

Завідувач медичного відділення

Професійно забезпечує надання якісної медичної допомоги.

зам директора Веселівського психоневрологічного інтернату

Твердохліб Микола Вікторович

Заступник директора

Керує чіткою роботою з адміністративно-господарського забезпечення діяльності інтернату.

Інструктор з праці Веселівського психоневрологічного інтернату

Доценко Олег Іванович

Інструктор з праці

Допомагає підопічним отримувати практичні навички, проявляти творчі здібності.

Інженер з охорони праці Веселівського психоневрологічного інтернату

Бездольний Олег Гаврилович

Інженер з охорони праці

Забезпечує безпеку життя і діяльності всіх підрозділів інтернату.

Головна медсестра Веселівського психоневрологічного інтернату

Харченко Тетяна Миколаївна

Головна медсестра

Бездоганно керує роботою середнього та молодшого медичного персоналу.

Шеф-кухар Веселівського психоневрологічного інтернату

Паніхіна Марія Іванівна

Шеф-кухар

Щиро піклується про те, щоб харчування було корисним, різноманітним й смачним.

Фахівці

Добро, тепло та спокій — відчуття, які необхідні кожному. Наші підопічні, незалежно від складності діагнозу та віку, отримують цілодобове піклування та увагу. Кваліфікований медичний і санітарний персонал інтернату забезпечує постійний професійний догляд.

Гармонічно організоване дозвілля наших підопічних містить і можливість прогулянок на свіжому повітрі. Комфортні приміщення для прийому їжі відповідають якісному рівню смаку і корисності страв, що готовлять наші професійні кухарі.  Мальовнича природа та доглянута територія милують око, створюють позитивну атмосферу і гарний настрій.

Обов’язковий загальний і спеціальний догляд забезпечує кваліфікований медичний і санітарний персонал. Медичний контроль – прийом ліків, процедур, виконання призначень лікаря, спостереження за станом хворого, виконують фахівці, що досконало знають свою справу. Полегшити стан наших підопічних допомагає повне спеціалізоване устаткування. Кімнати оснащені багатофункціональними ліжками. Мобільні приліжкові столики допомагають під час прийому їжі.

Чистота життєвого простору – щоденне вологе прибирання, дезінфекція, провітрювання, санобробка, все виконується персоналом сумлінно та якісно. Санітарний персонал, в обов’язки якого входять забезпечення гігієнічних та естетичних процедур, при першій необхідності поруч.

Добро, тепло та спокій — відчуття, які необхідні кожному. Ми прагнемо їх самі і щиро бажаємо для своїх близьких. А якщо рідна людина хворіє, — вона потребує ще більше уваги й опіки.

Нажаль, більшості бракує часу, сил і спеціальних навичок, аби щоденно надавати родичеві усе необхідне.

Що робити? Доручіть таке піклування досвідченим спеціалістам.
Забезпечити рідній людині якісний цілодобовий догляд, медичний супровід, щиру турботу, збалансоване харчування, позитивну атмосферу і приємне спілкування допоможе психоневрологічний інтернат у Запоріжжі.