Є питанння?

Відповіді на найбільш поширені питання

Питання та відповіді

До Інтернату приймаються громадяни похилого віку та особи з інвалідністю віком старше 18 років зі стійкими інтелектуальними та/або психічними порушеннями, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, надання медичної допомоги, комплексу реабілітаційних послуг і яким, згідно з висновком лікарсько-консультативної комісії за участю лікаря-психіатра, не протипоказане перебування в Інтернаті, незалежно від наявності осіб, зобов’язаних за законом їх утримувати, або опікунів та піклувальників.

Для влаштування до інтернату, Вам необхідно звернутись у УПСЗН (Управління соціального захисту населення) вашого району для отримання путівки у психоневрологічний інтернат.

Перед влаштуванням до Веселівського психоневрологічного інтернату, ви можете, за попереднім узгодженням з керівництвом інтернату, завітати до закладу, для отримання необхідної інформації стосовно умов перебування в закладі.

Інтернат може надавати безоплатні та платні соціальні послуги (в межах наявних можливостей) відповідно до законодавства:

  • За рахунок бюджетних коштів;
  • З установленням диференційованої плати залежно від доходу підопічного;
  • За рахунок підопічного або третіх осіб.

Підопічні, неспроможні до самообслуговування, ЦІЛОДОБОВО забезпечуються усіма медичними, санітарними, побутовими, соціальними потребами, силами лікарів, медичного, санітарного та обслуговуючого персоналу.

Головними вимогами до персоналу є фаховий досвід і порядність. Кожний співробітник Веселівського психоневрологічного інтернату володіє ними, що забезпечує кваліфікований медичний догляд, чуйне та поважне ставлення до підопічних, створення атмосфери щирої турботи і приємного спілкування.

Регулярний контроль стану здоров’я підопічних включає в себе: прийом ліків згідно призначень, лікувальні та профілактичні процедури, систематичні медичні огляди.

У штаті інтернату працюють висококваліфіковані терапевти і психіатри.

Щоденний догляд забезпечує досвідчений молодший медичний персонал психоневрологічного інтернату.

Чистоту і порядок підтримують уважні, порядні представники молодшого медичного персоналу.

Для підопічних організоване різноманітне дозвілля: гуртки за інтересами, спортивна зала, кіносеанси, інтерактивні заняття та прогулянки на свіжому повітрі.

Інтернат розташовується в тихому передмісті, за 30 км від Запоріжжя в бік міста Дніпро, в с. Зоряне.

Міжміські маршрути: Запоріжжя-Морозівка, Запоріжжя-Червоний яр, Сонячне-Відрадне

Веселівський психоневрологічний інтернат — це комплексний кваліфікований догляд, що обов’язково передбачає лікування та реабілітацію психічно хворих. Важливим фактором ефективності цих процесів є щоденна спокійна та приємна атмосфера. Ми створили умови, в яких кожен пацієнт почувається максимально безпечно та затишно. Гарантуємо нашим пацієнтам: цілодобовий догляд, медичний супровід, умови проживання, наближені до домашніх, збалансоване харчування, позитивну атмосферу, насичене дозвілля.

Наш інтернат знаходиться у чистому, тихому куточку передмістя Запоріжжя. Мальовнича природа та доглянута територія милують око, створюють позитивну атмосферу і гарний настрій. У нас свіже повітря, багато зелені і квітів. Територія облаштована зручними доріжками для пересування пішоходів, а також інвалідних візків. Є красиві альтанки для відпочинку і тиха капличка.

Інтернат для психічно хворих — це не тільки медикаментозне лікування. Ми прагнемо підтримувати в пацієнтах смак до життя. Спрямувати емоції в позитивне русло допомагає цікаве дозвілля – працюють групи за інтересами: рукоділля, образотворче мистецтво, сценічна майстерність. Наше мета — щоб підопічні жили насиченим, сповненим радості життям.

У Веселівському психоневрологічному інтернаті проживають люди, які страждають на психічні розлади, частково або повністю втратили можливість самообслуговування і потребують постійного піклування та нагляду. Соціально адаптовані та лежачі – 2 категорії підопічних в інтернаті. Усі підопічні отримують цілодобове піклування та увагу медичного та санітарного персоналу. Контролюється прийом ліків, процедур, виконання призначень лікаря.
Якщо людина не спроможна себе обслуговувати, вона забезпечується сторонньою якісною допомогою в отриманні гігієнічних та естетичних процедур, прийому ліків та їжі.

Проживають підопічні в просторих комфортних кімнатах, в яких зроблено сучасний ремонт. Їдальня, санітарні приміщення, територія – все доглянуто персоналом.

Веселівський психоневрологічний інтернат — розумна альтернатива проживання душевно хворої людини вдома. Ми маємо знання і практичні навички для лікування і підтримки психічно хворих. Враховуємо усі особливі потреби підопічних. Надаємо мешканцям комфортні умови проживання і грамотно організований побут. Забезпечуємо кваліфіковану медичну допомогу 24/7.

Допоможіть рідній людині не почуватися тягарем. Подаруйте можливість бачити вас привітними й усміхненими, а не втомленими і роздратованими. Щоб жити повноцінним життям, прийміть виважене, однозначно правильне рішення — поселення хворого в психоневрологічний інтернат. Покладіть обов’язки піклування про психічно хвору людину на тих, хто професійно виконує таку роботу.